Ceny bytů v Praze

Prosinec 9th, 2010

Chystáte se pořídit nový byt v Praze? Pak vězte, že po období strmého pádu cen z loňského roku je nyní na trhu čas stagnace, ze kterého pomalu vystrkují růžky první zdražující byty. Proto může být k pořízení bytu ten pravý čas.

Novostavby v Praze: jděte po bonusech

Situace v oblasti novostaveb je nyní pro zákazníka velmi zajímavá. Až do konce roku 2011 je totiž možné využít nižší daň při pořízení nové nemovitosti, proto se developeři a prodejci předhánějí ve výhodných nabídkách. Můžete tak narazit na velmi zajímavé nabídky s velkými slevami – stačí jen hledat a nebát se říct si o slevu. Novostavby v Praze mohou být dostupnější, než si myslíte.

Za exkluzivitu si připlatíte

Nové byty v Praze, kterých se výkyvy trhu téměř nedotkly, jsou už léta stejné. Luxusní lokality v centru, zelené rezidenční projekty se službami a ostrahou, mezonety v historických domech nebo architekty navržené loftové novostavby patří mezi nemovitosti, které svou hodnotu neztrácí. Naopak, zdá se, že jejich hodnota stoupá nezávisle na trhu.

Po krizi opět výhodné podmínky

Pro získání peněz na koupi bytu v Praze jsou nyní ideální podmínky. Banky také vycítily příležitost v podobě posledního období před zvýšením daní z nemovitostí, a uvolnily podmínky pro získání úvěrů a hypoték. Opět platí, nebojte se zeptat a říct si o slevu.

Přidat komentář


9 − 5 =

Filled Under: Jak pronajímat byty